Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 91 HP |
|---|---|
| Převodovka | Kardan |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 1064 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1490 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 800 mm |
| Suchá hmotnost | 226 kg |
| Objem palivové nádrže | 21 l |
| Maximální rychlost | 210 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
FAQ Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa
- Který je lepší? Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa.
- Jak je populární Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa?
- Na trhu je po Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.






















